Tip Top Pet Hotel Kedi Oteli ve Köpek Oteli Kabul Koşullarımız

Aşı

Sağlıkları açısından tüm misafirlerimizin aşılarının tam ve güncel olması gerekmektedir.

Kronik / Bulaşıcı Hastalık

Epilepsi gibi kronik veya herhangi bir bulaşıcı hastalığının olmaması gerekmektedir.

Kızgınlık Dönemi

Dişi misafirlerimizin kızgınlık döneminde olmaması gerekmektedir.

Davranış Bozuklukları

Tüm misafirlerimizin güvenliği açısından, agresyon gibi davranış bozukluğunun olmaması gerekmektedir.

Köpek Oteli

Köpek Oteli

Köpek Pansiyonu

Köpek Pansiyonu

Kedi Oteli

Kedi Oteli

Köpek Oteli Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Köpek oteli, sağladığı yüksek kaliteli hizmetler ile hayvan sahiplerinin işlerini kolaylaştırdığı gibi aynı zamanda minik dostlarımızın da güvenli ve konforlu bir şekilde konaklamasını sağlar. Evcil hayvanınızın iyi olduğundan emin olabilmek için köpek oteli seçiminde nelere dikkat etmek gerektiğini bilmek ve bu hususta hareket etmek son derece önemlidir.

Köpek Otelinde Kafes Sistemi Uygulanmamalı

Ev konforuna alışan köpeklerin özellikle uzun süre boyunca kafeslerde kalması, yalnızca fiziksel değil aynı zamanda psikolojik olarak da köpekleri kötü etkiler. Yapı itibari ile köpekler, yalnız kalmayı sevmezler ve mümkün olduğunca yanlarındaki insanlardan ilgi görmeyi isterler. Kafeslere kapatılan köpeklerin yalnızca yemek, su ve tuvalet ihtiyacını gidermek ideal bakım yöntemi değildir.

Dolayısıyla minik dostunuz için en iyi köpek otelini seçerken kafes sisteminin olmamasına özen gösterin. Bunun yerine köpeklerin özgürce kontrol altında hareket edebilecekleri, geniş bahçe ve iç mekan alanlarına sahip otellere öncelik vermek yararlı olacaktır.

Veteriner Hizmetleri Sunulmalı

İyi bir köpek oteli, 7 gün 24 saat veterinere sahip olmalı ya da istenen her an veterinere erişim imkanına sahip olmalıdır. Otellerde çok sayıda evcil hayvan bulunur. Duruma göre bu hayvanlardan bazıları yaşlı, hasta ya da henüz çok küçük olabilir. Ek olarak, meydana gelebilecek ani kriz durumlarında veteriner müdahaleleri hayati önem taşır.

Köpeğinizin otelde iyi ve sağlıklı olduğundan emin olmak üzere veteriner hizmetlerinin sunulduğu yerlere öncelik vermek son derece önemlidir. Köpek oteli ile iletişim kurarken veteriner hizmetlerini sorgulamalı, gerektiği takdirde tesiste bir ön görüşme sağlamalısınız.

Köpekler Boyutlarına Göre Kategorilere Ayrılmalıdırlar

Büyük ve küçük köpekler, muhakkak boyutlarına göre boyutlandırılmalı ve konaklama süresi boyunca farklı ortamlarda yer almalıdırlar. Aksi halde küçük ve büyük köpekler birbirlerine aşırı tepki gösterebilir, durum ilerler ise saldırgan tavırlar sergileyebilir. Saldırı olmasa dahi bu uyumsuzluk, köpeklerin stres altında hissetmesine sebebiyet verebilir. Köpek oteli, evcil hayvanınızı teslim almadan önce bu konuda size bilgilendirme yapmalıdır.

Hijyen Her Daim Ön Planda Olmalıdır

Köpek oteli, sağlıklı ve konforlu bir konaklama alanı sunmak üzere her daim hijyeni ön planda tutmalıdır. Çok sayıda hayvanın bir arada bulunması, herhangi bir parazit ya da hastalığı tetikleyebilir. Bu nedenle otelde minik dostlarımızın oyun oynadıkları ve uyudukları yerler temiz olmalıdır. Personeller, düzenli olarak köpekleri tuvalet ihtiyaçlarını giderecekleri izole alanlara götürmelidir. Evcil hayvanların vakit geçirdikleri alan ile tuvalet alanları birbirlerinden farklı olmalıdır.

Evlerimizin vazgeçilmez üyeleri olan köpeklere maksimum ilgi ve şefkat gösteren çalışanları, güvenli ve geniş bahçesi ile Tip Top Pet Hotel, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ile birinci sınıf hizmetler sunar. Siz de yokluğunuzda minik dostunuzun en iyi şekilde konaklayacağı köpek otelinin tadını çıkarın.

Köpeğinizin Aşı Karnesi ve Genel Sağlık Durumu

Köpek oteli, mutlaka konaklayacak evcil hayvanların aşı karnesini talep etmeli ve genel sağlık durumunu araştırmalıdır. Bu hususta köpeğinizin daha önce herhangi bir bulaşıcı hastalık geçirip geçirmediğinin sorulması, herhangi bir kronik rahatsızlığı olup olmadığı ya da mevcut ise kullandığı ilaçların sorgulanması son derece önemlidir. Bütün bunlara önem vermeyen bir köpek oteli, yeterince güvenilir değildir.

Bizden haberler, duyurular ve sahiplenme fırsatları için Instagram sayfamızı de takip edebilirsiniz!
Bizden haberler, duyurular ve sahiplenme fırsatları için Instagram sayfamızı de takip edebilirsiniz!
Bizden haberler, duyurular ve sahiplenme fırsatları için Instagram sayfamızı de takip edebilirsiniz!